Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Schumi a jeho osudová sjezdovka: Vydal se mimo ni a doplatil na to, ostré kameny jsou na každém kroku

Schumi a jeho osudová sjezdovka: Vydal se mimo ni a doplatil na to, ostré kameny jsou na každém kroku
Zdroj: koláž archiv

Oči fanoušků celého sportovního světa se poslední dva dny upírají na jedno místo - francouzský Grenoble, kde leží v nemocnici ve velmi vážném stavu Michael Schumacher (44), ale nemá příliš dobré zprávy. Dopoledne byla svolána tisková konference a anesteziolog Jean-Francois Payen volil slova až příliš opatrně. "Počítáme hodinu po hodině," cituje jej server CNN, "je ve velmi vážném stavu a nemůžeme nyní předvídat, jaká bude budoucnost, je na to příliš brzy."

Schumacher leží v kómatu a slova doktorů bez větší naděje budí obavy hlavně v Německu, zranění slavného sportovce nenechalo chladnou ani kancléřku Merkelovou, která se vyjádřila, že je "šokována spolu s miliony spoluobčanů."

Michael Schumacher se zranil na sjezdovce ve středisku Méribel, když jezdil mimo trať, kde ze sněhu ční ostré kameny a skalky. Svědek události popsal, že dopad na kámen musel být velmi silný, ihned po nárazu ztratil Schumi vědomí. V nemocnici bojovali o jeho život doktoři celou noc a podstoupil operaci, další prozatím není v plánu. Pilot F1 měl krvácení do mozku a mozkové zhmožděniny. Podle prozatímní diagnózy jsou mozková zranění vážná.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy