Každý fanoušek určitě chce věřit do poslední chvíle, nicméně uzdravení Michaela Schumachera (47) se zdá být den ode dne větší utopií. Brzy to budou tři roky, co utrpěl vážné zranění hlavy při lyžování v Alpách. Jeho rodina samozřejmě s informacemi o jeho stavu šetří, ale nevypadá to vůbec dobře.

„Jeho zdravotní stav se nelepší. Nemůže chodit ani komunikovat. Své okolí sice vnímá, ale prakticky na něj nemůže reagovat. Jeho uzdravení je vyloučeno. Musel by se stát zázrak,“ cituje slova šéfa automobilky Mercedes Gerda Krämera server tn.cz. Podle všeho se tak jeví jako skoro nemožné, aby ještě někdy vystoupil na veřejnosti.

Informací je málo, ale pokud už nějaká unikne, nic dobrého nevěstí. Rodině, která již pomalu rozprodává majetek bývalého šampiona, tak zbývá snad jen jediné, a to věřit v zázrak, protože jinou cestou k uzdravení Němce nejspíše nedojde. Od věci by bylo zvážení možnosti eutanazie, protože Michaelovi už není pomoci a v tomhle stavu, kdy prakticky neví o svém životě, asi nemá smysl ho uchovávat donekonečna…