Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Schillerová jako pod plachetkou osoba: Za modely budící posměch utrácí majlant

+ Dalších 7 fotografií
KRITIKA
Jako by Aleně Schillerové (55) nestačil celostátní výsměch za bizarní šaty na nedávném karlovarském filmovém festivalu… Ministryně financí se na poslední zasedání vlády před prázdninami vyfikla tak, až diváci začali kroutit hlavou. „Vypadá, jako by si vzala na sebe špinavé indiánské pončo,“ píší lidé v diskusích. Silnou kritiku si ale odnesla i od módního stylisty.

Vládkyně státní kasy možná jednou bude patřit k nejpozoruhod­nějším ekonomkám historie, do módní síně slávy ale nejspíš nevstoupí. V úterý totiž znovu zabodovala svou vizáží, za kterou přitom podle všeho utrácí velmi vysoké částky.

Co je na ní špatně a co se naopak povedlo?

„Na Aleně Schillerové je dobře poznat, že má za sebou tým lidí. Určitě ji někdo líčí, o její vzhled dbají profesionálové. Vlasy má také docela dobré, světlejší jí sluší víc než ty původní tmavé. Maličko ji omladily. Šaty mají mírně nabranou sukni. To by nevadilo, protože má výraznější poprsí a není úplně nejštíhlejší, takže tento střih šatů není úplně špatný. Ale celý outfit naprosto zabila šátkem s asymetrickým vzorem. Je nesmyslně velký skoro jako plachta,“ řekl eXtra.cz módní stylista Kája Pavlíček.

Módní neštěstí

„Možná chtěla schovat silnější ruce, to z fotek poznat není. Nicméně tohle je další model, který se bohužel moc nepovedl. Paní ministryně se bohužel svým stylem oblečení opakovaně zbytečně postaršuje, a to výrazně, vzpomeňme si na její model v Karlových Varech, který byl taky nešťastný,“ myslí si odborník na módu.

„Chválím hezké boty i délku šatů. Sám bych ji na jednání vlády viděl třeba v modré barvě. I pro političky se dají vymyslet zajímavé modely, které nejsou křiklavé a nehanobí funkci, kterou zastávají. Určitě bych jí nedal šátek přes ramena, v kterém vypadá jako selka. Dal bych jí spíš malý nebo raději větší šperk či korále. To by celý model oživilo mnohem víc,“ dodal Pavlíček, podle nějž politička platí profíkům nejspíš desítky tisíc měsíčně, možná ale zbytečně, když sklízí jen kritiku.

Parádu umí udělat i ministryně spravedlnosti Marie Benešová, která se už také několikrát dostala na módní paškál.

Mohlo by vás zajímat

Další články