Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Patrick Schick se stal podruhé tatínkem: Chlapeček dostal roztomilé jméno

Zdroj: Se svolením Patrika Schicka
+ Další 2 fotografie
Miminko

Patrik Schick (25) má obrovský důvod k radosti. Spolu se ženou Hankou přivítali do rodiny malého synka Nica. Ten přišel na svět už ve středu, rodičovský pár ale všechno do neděle tajil. "Naše tajemství, náš Nico," napsala na Instagramu Hanka. Prvorozená Victoria tak dostala malého brášku.

Fotbalový útočník Patrik Schick prožívá jedno z nejkrásnějších období. Nejenže v německém Leverkusenu dává jeden gól za druhým, ale těšit ho může i pohoda v rodině, do níž teď přibyl nový přírůstek.

"Ve středu jsem se stal podruhé tátou. Vítej, Nico," napsal Schick k fotce malého synka na Instagramu, kterou sdílel v neděli. Miminko přitom přišlo na svět už ve středu, což prozradila maminka Hanka. "Naše tajemství, náš Nico. 6.10.2021," uvedla šťastná maminka na sociálních sítích.

Oslavy musí počkat

Pod radostným příspěvkem okamžitě přistály desítky gratulací. Schickovi popřáli jak světoví fotbalisté jako Fafà Picault nebo Tyler Adams, připojily se i celebrity, mezi nimiž nechyběla Eva Decastelo. Originální gratulaci připojil hudebník Jan Pokorný, známý spíš jako Pokáč. "Patricio pálí ostrýma na všech frontách," napsal zpěvák.

Schick si ale malého Nica zatím moc neužil, protože je na reprezentačním srazu a bojuje v kvalifikaci o mistrovství světa. Útočník Leverkusenu teď s nároďákem odletěl do Kazaně, kde bude v pondělí večer na neutrální půdě bojovat s Běloruskem o veledůležité body. Snad tedy Patrik oslaví narození synka nějakým parádním gólem.


Související články

Další články