Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Scéna v podprsence mě děsí dodnes: Patricie Pagáčová o prvním díle Ulice z roku 2005

Scéna v podprsence mě děsí dodnes: Patricie Pagáčová o prvním díle Ulice z roku 2005
Zdroj: TV NOVA
+ Dalších 13 fotografií
15 let Ulice
Patricie Pagáčová (31) patřila mezi jedny z nejoblíbenějších postav v Ulici. Zhruba před rokem ale její postava Terezy Jordánové seriál opustila. Na druhou stranu je její dějová linka otevřená a Patricie se může do seriálu coby Tereza kdykoliv vrátit. Herečka hraje v seriálu od roku 2005 a redakci eXtra.cz prozradila, jak se jí natáčel první díl, ve kterém se jako šestnáctiletá objevila ve spodním prádle.

Sympatická Patricie Pagáčová (31) se vryla lidem do paměti coby Tereza Jordánová z Ulice. 4. září 2005 Nova odvysílala pilotní díl seriálu a od pondělí 5. září se začala Ulice vysílat jako klasický televizní seriál. Byl to 1. řádný díl a nikdo v tu dobu netušil, že bude mít pokračování i v roce 2020.

Patricie se objevila v Ulici jako šestnáctileté pískle a v seriálu dospěla v půvabnou slečnu, která se nakonec šťastně vdala. Než se ale postava Terezy Jordánové stala skutečně šťastnou, prošla řadou nevydařených vztahů a problémů.

Terezinou mladistvou láskou byl Štěpán, který o pár let později chodil s Terezinou kamarádkou. Zapomenout nelze ani na vztah Terezy a ženatého Romana. Tereza se tenkrát ocitla ve velmi svízelné situaci. Oba se snažili držet vztah pod pokličkou, protože Tereza byla učitelkou Romanových dětí.

Krátký románek zažila mladá paní učitelka i s horkokrevným Italem Lorenzem, ale nakonec si vzala za muže Davida. V současné době si herečka dává od seriálu pauzu, ale není vyloučeno, že by se do něj mohla někdy vrátit.

1. díl a scéna v podprsence

Patricie se objevila jako mladičká slečna hned v prvním díle Ulice. A aby toho nebylo málo, musela sehrát scénu v podprsence. "Na první natáčecí den si samozřejmě moc dobře pamatuji. Byli tam tehdy i novináři a první klapka byla velmi slavnostní," vzpomíná herečka.

Co se týče scény ve spodním prádle, Patricie z ní rozhodně nebyla příliš nadšená. "To v té podprsence se naštěstí točilo později, tak jsem byla malinko rozkoukaná, ale jako šestnáctileté puberťačce mi scéna v podprsence samozřejmě žádné velké potěšení nepřinesla," dodala s úsměvem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy