Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Scéna jako ze Sám doma: Cestou na dovolenou jsme zapomněli na syna, říká Nikol Leitgeb

Nikol Leitgeb se svou krásnou rodinou.
Zdroj: Se souhlasem Nikol Leitgeb
+ Další 4 fotografie
Vzpomínka

Herečka a influencerka Nikol Leitgeb (35) má se svým manželem Petrem syna Tobiase. Z předešlého vztahu má však Nikol ještě syna Mathiase. V rozhovoru pro iDnes herečka prozradila, jak moc se její děti od sebe liší, a vyzradila i to, že se jim na dovolené podařilo malého Tobiase zapomenout.

Oblíbená influencerka Nikol Leitgeb má dva syny, staršího Mathiase a mladšího Tobiase, kterého má se současným manželem Petrem Leitgebem. Když se Tobias narodil, sestřičky v porodnici U Apolináře mu začali říkat Mauglí, protože byl snědší a měl dlouhé vlasy. Tato přezdívka se ujala i na Instagramu a většina sledujících mu tak i říká.

Nikol v rozhovoru pro tištěnou verzi magazínu iDnes také prozradila, jaké jsou mezi jejími dvěma syny hlavní rozdíly. „Máťa je extrémně živý, Mauglí tichý pozorovatel. Když nemá hlad, celý den se neozve,“ prozradila.

Museli se pro něj vracet

Dodala také, že kvůli jeho nenápadnosti ho dokonce častokrát málem někde zapomněli. „Když jsme jeli na dovolenou, vraceli jsme se pro něj. Sice jen od branky, ale vraceli. O něm prostě nevíte. Sedí a čeká, co se bude dít,“ nechala se slyšet Nikol.

„Někdy přemýšlím, kterému z nich se asi bude žít snadněji. Jestli je na světě lépe s flegmatickou povahou, kdy na vás ale občas může někdo zapomenout, nebo s tím, že se vždycky všude prosadíte, ale může vás být občas moc. Těžko říct, uvidíme,” dodala.

Její manžel o Nikol říká, že je královnou krizových situací. „Asi občas zmatkuju. Dávám dětem volnost a zároveň se o ně strašně bojím,“ vysvětlila Leitgeb.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy