Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

SCÉNA JAKO Z EROTICKÉHO FILMU: Monika se snaží přes podvazky a negližé dostat zpátky Máru!

Monika umí být pořádně žhavá.
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
Monika Farská už je tak zoufalá, že se rozhodne zkusit Kryštofa Marečka získat zpátky rozhodným způsobem. Nasadí sexy outfit, večer na něj nepozorovaně skočí a bude doufat, že se vše vyřeší v posteli. Budou ale na obnovení vztahu její zbraně stačit?

Anna Fixová (32) hraje v Ulici Moniku Farskou a všichni moc dobře víme, že i když to je frigida první třídy, tak umí být pořádně sexy. Jelikož byla sobecká a myslela jen na Afriku, totálně se jí rozpadl vztah s Kryštofem Rímským (41), jenž v Ulici působí jako Kryštof Mareček.

Monika si najednou uvědomila, že o Máru nechce přijít, ovšem nejspíše je pozdě. Uchýlí se tedy k něčemu, co bychom od ní asi nečekali. Nasadí sexy prádélko, schová ho do županu a celý večer netrpělivě očekává příchod svého bývalého partnera.

Žádný bouřlivý usmiřovací sex se ale konat nebude. Mára totiž nevyměkne a i když se kolem něj Monika bude točit a svádět ho, zůstane pevný jako skála. Je evidentní, že už je pro něj předchozí vztah ukončenou kapitolou a nic na tom měnit nechce.

Každopádně v Ulici dojde k jedné z nejvíce erotických scén a rozhodně se bude na co koukat. Anna Fixová má totiž bezesporu co ukazovat a měla by v podobných outfitech hrát častěji…

Související články

Další články