Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Scéna jak z grotesky: Spletla si zpátečku s jedničkou, brzdu s plynem a narazila do domu

Scéna jak z grotesky: Spletla si zpátečku s jedničkou, brzdu s plynem a narazila do domu
Zdroj: Policie ČR
AUTONEHODA
Do nešťastné situace se minulou neděli dostala řidička, která v jedné z menších obcí na Sokolovsku zazmatkovala, když se pokusila odjet se zaparkovaným automobilem značky Volkswagen. Chtěla vycouvat, ale místo zpátečky zařadila jedničku a pak už to šlo ráz na ráz...

Řidička se pokusila vycouvat z parkoviště, jenomže omylem řadicí páku přesunula na první rychlostní stupeň namísto zpětného chodu. Volkswagen se tak rozjel dopředu, žena se zalekla a místo brzdového pedálu šlápla na plyn. Vůz se nekontrolovaně rozjel a narazil do blízkého domu. Následně s vozem měla vycouvat, zaparkovat a z místy nehody odejít.

"Po příjezdu policistů se žena zpět na místo dopravní nehody vrátila. Podrobila se orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem. Lustrací ale policisté zjistili, že dvaačtyřicetiletá žena ze Sokolovska není držitelkou řidičského oprávnění," uvedl policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Škoda, již žena na vozidle a fasádě nedalekého domu způsobila, byla předběžně odhadnuta na 60 tisíc korun. Příčina a okolnosti kuriózní autonehody jsou předmětem dalšího šetření.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy