Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Scarlett Johansson už nechce hrát svůdnice: V mládí ze mě udělali sexuální objekt, stěžuje si

Scarlett Johansson už nechce hrát svůdnice: V mládí ze mě udělali sexuální objekt, stěžuje si
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
minulost
Scarlett Johansson (35) si neuvěřitelně libuje v hraní superhrdinky Black Widow. Svěřila, že jde o pro ni velmi podstatnou roli, která mění náhled fanoušků na ni jakožto na herečku. V mládí podle ní byla její image vytvořena filmaři, kteří z ní ve snímcích dělali sexuální objekt, kterým už být nechce.

Podle Scarlett Johansson se v minulosti nikdo nepozastavil nad tím, že z mladých dívek a žen byly ve filmech tvořeny objekty sexuálních tužeb. „Když mi bylo dvacet, nebo dokonce i něco pod dvacet, byla jsem obsazována do rolí, v nichž jsem musela být svůdná a sexy. Myslím, že tehdy se to všem zdálo v pořádku,“ řekla herečka pro The Hollywood Reporter.

„Byly to jiné časy. Ačkoliv moje postava svůdná kvůli ději být vůbec nemusela, myslím si, že ji z ní vytvořila skupina chlapů, kteří na filmu pracovali,“ dodala Scarlett. Je ráda, že doba se změnila a že mladé herečky dnes nemusí hrát jen krásky ve vyzývavém oblečení.

„Prostředí je dnes úplně jiné, příležitostí pro ženy všeho věku je spousta, herečky si mohou zahrát vlastně cokoliv,“ doplnila s úsměvem Johansson, která dlouhodobě platí za jednu z nejkrásnějších hollywoodských hvězd.

Black Widow

Do kin má dorazit snímek s názvem Black Widow, v němž si Scarlett Johansson svou roli superhrdinky Natashy Romanoff zopakuje už pojedenácté. Oproti rolím, které dostávala jako dvacátnice, jde o obrovský rozdíl a sama herečka si možnosti hrát ženu, která padouchům nakopává zadek, velmi váží.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy