Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Scarlett Johansson se vrací jako Black Widow: Novou marvelovku opěvují feministky

Scarlett Johansson se vrací jako Black Widow: Novou marvelovku opěvují feministky
Zdroj: Walt Disney Studios Motion Pictures
+ Další 3 fotografie
marvel
Herečka Scarlett Johansson (35) se vrací do role Natashy Romanoff. Nový snímek Black Widow z dílny Marvelu měl vtrhnout do kin na konci dubna, kvůli koronaviru tomu je ale jinak. Ačkoliv ještě světlo světa nespatřil v žádné zemi na světě, už nyní je opěvován feministkami. Ty se těší na pořádnou dávku ženské síly.

Scarlett Johansson se už pojedenácté vrátí do role Natashy Romanoff. Už na konci dubna bude mít premiéru snímek Black Widow, jehož děj se bude odehrávat mezi snímky Captain America: Občanská válka a Avengers: Infinity War.

Půvabné herečce se v kariéře aktuálně velmi daří, kromě natáčení jednoho kvalitního projektu za druhým se ale nyní dočkala velké přízně ze strany feministek. Ty jsou, stejně jako v případě loňského filmu Captain Marvel, naprosto nadšené ze snímku, v němž je hlavní postavou žena superhrdinka.

Kromě Johansson se ve filmu Black Widow objeví i další hlavní ženské postavy, které ztvární Florence Pugh a Rachel Weisz. I proto se ještě nevydaná komiksovka setkává s obrovskou přízní ze strany feministek, které tvrdí, že další snímek ovládne čistě ženská síla.

Věk je jen číslo

Ačkoliv hlavní roli ve filmu Black Widow má Scarlett Johansson, velké chvály se dočkává herečka Rachel Weisz. Držitelka Oscara ve svých 50 letech dokazuje, že v akčním snímku s bojovými scénami nemusí hrát jen dvacátnice. Podle amerických feministek tak boří hollywoodské tabu.

Související články

Další články