Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Scarlett Johansson podruhé maminkou: Syn má jméno jako pes z českého filmu

Novopečení a šťastní rodiče mají syna jménem Cosmo.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Radostná novina

Originální jméno vybrali novopečení rodiče herečka Scarlett Johansson (36) a komik Colin Jost (39) pro svého čerstvě narozeného chlapečka. O radostné události informovali prostřednictvím instagramového profilu. Jméno chlapce je stejné jako dogy z legendárního českého filmu.

Herečka a hvězda komiksových trháků Scarlett Johansson (36), známá z filmů jako jsou Captain Marvel, Avengers či Black Window, porodila druhé dítě. Otcem se stal její v pořadí již třetí manžel, komik Colin Jost, se kterým se po tříleté známosti vzali loni v říjnu. Informaci přinesl web The Hollywood reporter, následně ji potvrdil mluvčí magazínu People.

Scarlett Johansson s partnerem Colinem Jostem požehnaný stav Scarlett dlouho tajili, teprve začátkem července se

hvězdný pár neuhlídal a těhotenství se provalilo

. Scarlett a Colin se k celé situaci nevyjadřovali, až ve středu informovali na Instagramu svět o rodinném štěstí: „

Dobře, dobře, máme dítě. Jeho jméno je Cosmo. Moc ho milujeme

,“ uvedl na Instagramu Colin k narození syna a dodal: „Oceníme dostatek soukromí, pro všechny obchodní nabídky kontaktujte našeho mediálního zástupce...“ V příspěvku však z legrace označil svého kamaráda a kolegu z pořadu Saturday Night Live show Michaela Che.


K sedmileté dceři Rose, kterou má Scarlett s bývalým partnerem, francouzským novinářem Romainem Dauriacem, tak přibyl chlapeček s velmi netradičním, „vesmírným“ jménem Cosmo. Filmoví fanoušci si při tom jméně jistě vybaví legendární film Šeptej z roku 1996, v němž hrála kromě Tatiany Dykové, Jana Čechtického nebo Jana P. Muchowa doga jménem Cosmo. Kosmo je také úspěšný český sitcom o českém letu na měsíc z peněz Evropské komedie. Pro současného manžela Scarlett Johansson Colina se jedná o první dítě.



Související články

Další články