Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Scarlett Johansson chrání svou dceru před paparazzi. Je pro ni skutečnou superhrdinkou

Scarlett Johansson chrání svou dceru před paparazzi. Je pro ni skutečnou superhrdinkou
Zdroj: Profimedia.cz, koláž: eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
NAROZENINY
Scarlett Johansson patří k těm hvězdám Hollywoodu, které si i přes svou slávu snaží chránit své soukromí. A od doby, kdy se jí narodila malá dcerka, si ho hlídá ještě víc. Americká herečka, která dnes slaví 36 let, se jen tak nenechá zahnat do kouta, a když už to v jejím případě paparazzi opravdu přehnali, tak se nezdráhala zajít na policii.

Scarlett Johansson se narodila v New Yorku a s hereckou kariérou začala už velmi brzo. První konkurzy navštívila ve svých osmi letech, na začátku se však objevovala na divadelních prknech.

Scarlett Johansson byla nominována na Oscara

Před kamerou se poprvé ukázala ve svých deseti letech ve snímku Všude dobře, doma nejlíp. A zahrála si také ve Vražedném alibi, kde sbírala zkušenosti po boku legendárního Seana Conneryho

Velkou roli dostala v Zaříkávači koní a pak už se jí nabídky hrnuly jako na běžícím páse. Zazářila především ve filmu Ztraceno v překladu, za což byla nominována na Zlatý glóbus a odnesla si cenu BAFTA

V letošním roce se dočkala i dvou nominací na Oscara – za role ve filmech Manželská historie a komedii Králíček Jojo Ani jednu sice neproměnila, ovšem stále má velkou šanci, že se této prestižní sošky dočká někdy v budoucnu.

Soukromí Scarlett Johansson

Scarlett je známá také tím, že si chrání své soukromí a stejně pečlivě si vybírá i role, ve kterých se objeví. Možná i proto o ní moc lidí nevědí, že má na kontě i úspěchy v hudební branži, ve které dokonce vydala dvě alba.

Některé informace z jejího osobního života ale na veřejnost uniknou. A tak se třeba ví, že Scarlett Johansson je dvakrát rozvedená. Jejím prvním manželem byl herec Ryan Reynolds , ovšem jejich manželství skončilo už po dvou letech. Potom ji uchvátil vlastník reklamní agentury Romain Dauriac, se kterým má šestiletou dcerku Rose Dorothy.

Dcera Scarlett Johansson

V roce 2016 se sice rozešli a o rok později i rozvedli, jedno je ale stále spojuje. Oba totiž dělají vše pro to, aby před zraky veřejnosti uchránili svou dceru Rose Dorothy. Dychtivých paparazzi se opravdu nebojí, a tak je jednou udala i na policii.

Nicméně, pár věcí o své princezně už prozradila. „Je velmi, velmi, velmi dívčí. Je to bláznivé. Myslela jsem, že jsem holčičí, ale ona chce mít princeznovské šaty do postele a chce je nosit i do školy,“ uvedla v The Ellen Show. „New York není tím nejlepším místem, kde se vám líbí mít látku, která se táhne za vámi. Ale jo, je to posedlá princeznička,“ dodala s úsměvem na tváři.

Scarlett se objevila také ve filmu Iron Man 2. A její malá dcera si potom myslela, že Johansson je opravdovou superhrdinkou. Když jí tak jednou řekla, že musí do práce, tak se jí Rose Dorothy zeptala, s kým vlastně bojuje. „Myslí si, že s lidmi bojuji za živobytí,“ řekla.

V rozhovoru pro USA Today pak prozradila, jak moc ji její malá dcera inspiruje. „Když se na ni podívám, cítím se plná naděje a pozitivity. Být matkou a mít malé dítě je tak užitečné,“ řekla Scarlett, která se letos v říjnu opět vdala - tentokrát za Colina Josta.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy