Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Sbohem, sestry Popelkovy: Fanoušci seriálu Slunečná se budou muset rozloučit, naznačila Hornová

Zdroj: Se souhlasem TV Prima
konec seriálu
Diváci oblíbeného seriálu Slunečná nebudou z této zprávy vůbec nadšení. Ředitelka obsahu TV Prima Lenka Hornová totiž přišla s tím, že se seriál bude muset ukončit. Nekonečný seriál ze Slunečné tedy nebude a ředitelka už odhaluje, že se pracuje na něčem novém.

Seriál Slunečná se stal jedním z nejoblíbenějších během krátké chvíle. TV Prima si už od prvního dílu užívá úžasnou sledovanost a diváky stále více a více zajímá, co se bude v příběhu dále dít. Jenže vše má svůj konec. I sestry Popelkovy a příběhy spojené s nimi.

"Ať se vám to líbí, nebo ne, Slunečná skončí. Nechceme jít cestou nikdy nekončících seriálů. Může to mít sto šedesát dílů, ale musí to mít začátek, prostředek a konec. Takže pracujeme na tom, co nahradí Slunečnou," uvedla Lenka Hornová pro časopis Vlasta. "Stavíme novou věc na zelené louce," odhalila ředitelka. Slunečná sice skončí, ale možná přijde další skvělý seriál!

Na Nově už byl ohlášen konec Ordinace v růžové zahradě, seriál z doktorského prostředí. Nekonečným seriálem je například Ulice, která se vysílá na TV Nova od roku 2005 a má přes 4000 dílů. Touto cestou se zřejmě na Primě se Slunečnou vydat nechtěli. Kdy ale seriál skončí, zatím jasné není.

Související články

Další články