Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Sbohem, Sestřičky! Těhotná Pagáčová oznámila nečekaný konec v seriálu

Těhotná Patricie Pagáčová oznámila konec v seriálu Sestřičky
Zdroj: archiv Patricie Solaříková
+ Další fotografie
Patricie Pagáčová
Patricie Pagáčová (32) se po roce a půl loučí se seriálem Sestřičky, který vysílá TV Prima. Zpráva přišla krátce poté, co herečka oznámila, že je těhotná. Konec v tuto dobu tak Pagáčové přijde víc než vhod, alespoň bude mít potřebný klid.

Rok a půl vystupovala Patricie Pagáčová v roli Laury v seriálu Sestřičky. Tomu je ale nyní konec, herečka nedávno dotočila svůj poslední díl a nyní se bude soustředit na své očekávané miminko. „Nebylo vůbec plánované, takže jsme byli oba překvapeni a malinko zaskočeni. Ale myslím, že je teď ideální čas,“ uvedla Pagáčová pro portál Super.cz.

Přestože načasování je ideální, loučení pro ni nebylo jednoduché, přestože ji kolegové vyprovodili potleskem a dárky pro miminko. "Loučení jsou vždycky těžká. Nezažila jsem jich moc, ale jo, je to trochu zvláštní pocit. Nevnímám to nijak definitivně, u nás herců je dobré, že se potkáváme i v dalších projektech,“ zůstává Pagáčová pozitivní.

Smlouvu měla jen na rok

V seriálu přitom měla skončit o něco dřív. „Původní domluva byla rok a už jsem tady rok a půl. Jsem moc ráda, že jsem tady byla. Nabídka do Sestřiček přišla ve chvíli, kdy jsem po třinácti letech skončila v konkurenčním seriálu (Ulice - pozn. red.), takže mě potěšilo, že jsem mohla navázat v dalším projektu,“ řekla pro Super.cz herečka.

Pagáčová si tak nyní může pořádně odpočinout a načerpat nové síly. S tím už vlastně začala hned po konci natáčení, kdy odletěla za teplem na Maledivy.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy