Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Sbohem, léto: Simona Krainová a Zuza Belohorcová si užily pohádkovou dovolenou

Zdroj: instagram
+ Dalších 15 fotografií
Dovolená
Simona Krainová (46) si kdysi nebyla úplně blízká se Zuzanou Belohorcovou (43). Zdá se, že se karty obrátily a blonďaté sexbomby jsou jako nejlepší kamarádky. Vyrazily totiž na společnou rodinnou dovolenou na Bahamy a náramně si to tam užily.

Česká modelka Simona Krainová si užívala pohádkové dovolené na Bahamách. Vyrazila tam nejen se svojí rodinou, ale i s rodinou Zuzany Belohorcové. Nejprve se na sociálních sítích objevily fotky, jak jsou všichni na společné party v Miami, kde Belohorcová žije.

Poté přišla lavina dalších fotek, ale tentokrát z Bimini na Bahamách, kam všichni společně vyrazili. Na to, že se blondýnky dříve moc nemusely, nyní vypadají jak sestry. Jsou si očividně hodně blízké. Všichni společně trávili čas na pláži a také rybařili. Sociální sítě doslova překypují jejich fotkami z dovolené, na které se definitivně rozloučili s létem.

Jenže to zřejmě nebude jen tak. Manžel Krainové Karel Vágner (44) je totiž velký byznysmen stejně jako Vlasta Hájek, který žije s Belohorcovou. A tak je dost pravděpodobné, že pánové rozjíždějí společný byznys a na dovolenou vyrazili právě kvůli tomu, aby dali hlavy dohromady.

I tak si ale výlet na Bahamy náramně užili. Podívejte se do fotogalerie na pohádkové prázdniny Krainové a Belohorcové.

Související články

Další články