Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Kobe Bryant a Gigi se dočkali pocty hvězd: Konala se v symbolické datum a dojala svět

Zdroj: archiv V. Bryant, K. Bryanta
+ Dalších 5 fotografií
Poslední sbohem
V Los Angeles proběhlo poslední rozloučení s tragicky zesnulou basketbalovou legendou Kobem Bryantem (†41) a jeho dcerou Gigi (†13). Do haly Staples Center dorazily tisíce lidí včetně hvězdné elity. Ovdovělá Vannesa pronesla naprosto dojemnou řeč, že v sále nezůstalo jediné oko suché.

Symbolické datum 24. 2. 2020 patřilo vzpomínce na legendu Lakers Kobeho Bryanta a jeho teprve třináctiletou dceru Gigi. Před čtyřmi týdny oba tragicky zahynuli při havárii vrtulníku společně s dalšími 7 cestujícími, kteří byli na palubě. Smutná zpráva o jejich odchodu zasáhla celý svět.

Poslední rozloučení

Datum bylo zvoleno podle čísel, které nosili na dresu. Kobe velkou část kariéry odehrál s číslem 24. Gigi zase nosila číslo dva a škola, kde studovala, na její počest číslo už vyřadila. Letošní rok symbolizuje počet let, které Kobe strávil v NBA a zároveň počet let vztahu s milovanou Vanessou, tedy 20 let.

Poslední rozloučení s Kobem a jeho dcerou probíhalo v Los Angeles v hale Staples Centre, kam jim dorazily dát sbohem tisíce lidí včetně rodiny a nejbližších přátel. S Kobem se přišla rozloučit i řada hvězd, mezi nimiž nechyběli Kanye West s manželkou Kim Kardashian, Kris Jenner nebo Michael Jordan

Někteří vzali poslední rozloučení opravdu vážně a Kobeovi a jeho dcerce vzdali hold s hloubkou. Ciara, Jennifer Lopez a Beyoncé si speciálně nechaly upravit nehty se vzpomínkou na zesnulé. Písní pak vzdala hold Christina Aguilera nebo Alicia Keys

Emotivní proslov Vanessy

Opravdu emotivní proslov měla ovdovělá Vanessa. Při její řeči nezůstalo v sále jediné oko bez slz. "Děkuji vám všem, že jste tady, tolik to pro nás znamená," zahájila proslov Vanessa s tím, že pociťovat tolik lásky z celého světa bylo povznášející.

"Moje holčičko," řekla a chvíli se třásla. "Gianna Bryant je úžasně sladká a něžná duše. Vždycky byla tak ohleduplná," vzpomínala maminka Gigi. "Byla to tatínkova holčička, ale já vím, že i mě milovala. Byla jednou z mých nejlepších kamarádek," pokračovala v dojemné řeči.

"Nebudeme moci sledovat, jak jde Gianna na střední školu s Natálii. Neměli jsme šanci ji naučit řídit auto. Nebudu jí moci říct, jak nádherně vypadá ve svůj svatební den. Nikdy neuvidím, jak moje holčička jde uličkou, a ani neuvidím tanec otce a dcery... ani neuvidím, jak má vlastní děti," povzdychla si Vanessa.

"Chybíš mi, všichni z vás, každý den," pokračovala se slzami v očích a přesunula svou řeč k manželovi. "Byl to nejúžasnější manžel. Kobe mě miloval víc, než jsem kdy mohla slovy vyjádřit. Nechápu, jak jsem si mohla zasloužit muže, který mě natolik miloval," smutnila vdova.

"Bůh věděl, že nemohou být na této zemi bez sebe. Musel je přivést domů oba, aby mohli být spolu," pokračovala Vanessa. "Zlato, postaráš se o naši Gigi a já o Nani, BB a Koko. Stále jsme ten nejlepší tým," rozplakala celý sál Vanessa.

"Odpočívejte v pokoji a skvěle se v nebi bavte, dokud se znovu nesetkáme jednoho dne. Oba vás milujeme a chybíte nám. Navždy a vždy, máma," zakončila dojemnou řeč Vanessa.

Související články

Další články