Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Sbohem, jeden z největších! Luďka Munzara přišla uctít celá herecká elita

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 18 fotografií
POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ
Na páteční poslední rozloučení s hereckým velikánem Luďkem Munzarem (†85) ještě před začátkem oficialit dorazilo neskutečné množství celebrit. A nechyběl snad nikdo, kdo především v herecké branži něco znamená.

Před jedenáctou hodinou, kdy veřejný pohřeb v pražském Národním divadle začíná, dorazili například Hana Maciuchová, Jiřina Bohdalová, Bára Hrzánová s manželem Radkem Holubem, Vladimír Javorský, František Němec, Jiří Lábus, Jiří Štěpnička, Martin Stránský, Viktor Preiss, Václav Vydra a Jana Boušková, Petr Kostka s chotí Carmen Mayerovou, Rudolf Jelínek a desítky dalších.

„Byl velký otužilec, skákal do bazénu, i když byl mráz. Občas se pořezal o ten led, tak jsme mu k posledním narozeninám dali sekeru, aby si ho mohl prosekat,“ vzpomínal před novináři režisér Antonín Procházka, který Luďka Munzara často navštěvoval.

„Byl jeden z největších. Jana Hlaváčová byla u nás v divadle, její poslední role byla u nás, takže na ni hodně myslím,“ prohlásil ředitel Divadla na Vinohradech Tomáš Töpfer

Luděk Munzar zemřel v sobotu 26. ledna 2019 Pohřeb byl naplánován velkolepě

Související články

Další články