Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Sbohem, Daro, já jedu dál! Zpěvačka vypravila na cestu kamion, který má fakt smysl!

Zdroj: Orbit
Dara Rolins se nedávno postarala o pořádné pozdvižení, když v rámci kampaně na žvýkačky Orbit "opustila" na týden Rytmuse. Teď vypravila na cestu důležitý kamion.

Zpěvačka Dara Rolins, která, pojďme si to říct, má chrup i úsměv v absolutním pořádku, v rámci projektu „Zdravý úsměv pro každého“ pokřtila minulé úterý speciálně upravený kamion.

Ten ukrývá špičkovou ordinaci dentální hygieny. Kamion vyjel na dlouhou tour po všech koutech České republiky, která má, co si budeme povídat, místy ještě zrovna v této oblasti co dohánět.

Zpěvačka dobře ví, že krásný a zdravý úsměv je v jejím povolání nezbytný: „Úsměv je v každém oboru důležitý. Zdravý úsměv je ale v oblasti hudby, respektive v zábavním průmyslu nezbytnou součástí každodenní práce. Zpěvačka bez krásného a zdravého úsměvu nemá šanci na úspěch. Pro mě je samozřejmost čištění zubů 2x denně vhodnými pomůckami. Pravidelně navštěvuji také svého zubaře a dentální hygienu, kterou rozhodně nepodceňuji. A učím vše i svou dcerku Lauru,“ řekla k projektu Dara a nevypadalo to, že by to byl nacvičený reklamní slogan, ona to myslí opravdu vážně.

Ostatně podívejte se na ten úsměv.

Související články

Další články