Iva a Marian se stali známými kvůli odvysílanému kontroverznímu dílu Výměny manželek. Z televizní obrazovky bylo znát, že manželé nemají nadbytek peněz, protože Iva je na mateřské a Marian z velké části financuje domácnost sám.

Jenže vše se malinko změnilo. Věkově rozdílnému páru začali finančně pomáhat blízcí. Manželé se eXtra.cz pochlubili s tím, jak si užili vánoční svátky. Malá Dominika dostala kupu dárků, ať už šlo o hračky, či oblečení. Našli se ale i takoví lidé, kteří by Ivě a Marianovi, jenž očekávají další přírůstek do rodiny, rádi věnovali nějaké dary. „Dobrý večer, je možné poslat rodině Mariana z Výměny manželek nějaké hračky a oblečení na holčičku? Moje dcera toho má dost. Děkuji, s pozdravem Petra,“ napsala do redakce internetová uživatelka Petra. A někteří další se ozvali ve stejném duchu…

Jenže manželé zřejmě zatím o dary od druhých nestojí. „Zatím vše máme, děkujeme. Kdyby se něco změnilo, ozveme se,“ byla reakce manželského páru známého z pořadu Výměna manželek. I tak projevili vděčnost a nabídky od lidí si velmi cení.