Vztah modelky a bývalého sportovce trval dva a půl roku. Byl dost bouřlivý, pár se i několikrát rozešel, ale teď je to už definitivní. Aby Aneta dokázala, že to myslí vážně a k žárlivému Michalovi se už vážně vrátit nechce, tak si sbalila svých pár švestek a hledá si nové bydlení, kde bude sama a mít klid.

Jejich soužití měla být totiž obrovská Itálie, hádky na dennodenním pořádku, žárlivé scény ze strany Michala, které se nedaly už vydržet. Podle našich informací si totiž Michal rád své partnerky hlídá a rád má nad nimi kontrolu. Jenže s tím nepochodil u bouřlivé Moravačky, která má v sobě hodně temperamentu.

Teď si bývalá Miss léčí své bolavé srdíčko na filmovém festivalu v Karlových Varech, kam ji doprovází její dvorní vizážista Pavel Kortan, a nikdo by nehádal, že prožívá jedno z nejtěžších období ve svém životě.

Na červeném koberci hází jeden úsměv za druhým, vypadá jako z módního katalogu a baví se, jako by se nechumelilo. Přitom doma na ni čeká nemilá povinnost – odstěhovat se. A to se pak není čemu divit, že se jí z Varů nechce pryč, kdo by se chtěl navrátit do té kruté reality, kde vlastně na ni nikdo nečeká. Ale zase lepší být sám než pořád poslouchat všelijaké výčitky…