Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sbalila dalšího boháče: Bývalá moderátorka z České televize Savarová se vdala 4 měsíce po rozvodu!

Aneta Savarová se toho nebojí.
Zdroj: Profimedia, ČT
+ Další 2 fotografie
Bývalá moderátorka České televize Aneta Savarová (30) nezahálí. Jen co se v létě rozvedla s kontroverzním podnikatelem Janem Harangozzem (50), tak skáče do nového manželství. Jejím vyvoleným je "král kasin" Patrik Flaišinger (44).

Podle informací Blesku se mělo jednat o přísně utajenou svatbu. Aneta Savarová přijela v limuzíně, kterou po příjezdu hlídala ochranka. Dokonce se před fotografy krčila a schovávala na zadním sedadle!

Obřad se konal za Prahou, v luxusním zámečku Chateau Mcely. Svatbu se ututlat nepodařilo. Snad bude mít s movitým majitelem pražských kasin větší štěstí než s bývalým manželem. Jejich vztah krachnul po dvou letech a za celou dobu se k němu nechtěla moderátorka vyjadřovat.

Podle všech informací to totiž vypadá, že byl její bývalý manžel Jan Harangozzo pěkné kvítko. Patří k těm, kteří během pár měsíců vystudovali pětiletý obor na plzeňské právnické fakultě. Harangozzo měl titul v roce 2005 získat za pouhých 2,5 měsíce a soudil se za něj.

Zároveň byl vyšetřován kvůli vyhrožování reportérovi ČT Jiřímu Hynkovi. A to kvůli jeho reportážím o Berkůvově gangu. Policie trestní čin nakonec nedokázala. V rámci této kauzy měl i uplácet úředníka NBÚ Vladimíra Šišu. A to výměnou za informace ohledně vyšetřování korupce a finanční kriminality.

Související články

Další články