Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Sbalil přitažlivou brunetku Gabrielu! Kdo je nová přítelkyně Jiřího Paroubka?

Gabriela je ráda, že může být s Paroubkem na dovolené.
Zdroj: profimedia.cz, wikipedia.org
+ Dalších 15 fotografií
Bývalý premiér Jiří Paroubek ve věku 64 let dokazuje, že je pořád hřebcem, který umí sbalit nádhernou ženu. Na dovolenou do Francie vzal krásnou Gabrielu. Jak dlouho se znají? A jak si na dovolené užívají?

Jiří Paroubek si začíná zvykat na to, že od něj odešla jeho manželka Petra. Nejdříve z toho byl zaskočen a chtěl, aby se k němu manželka a dcera vrátily. Nakonec ale jde dál životem a sám zůstat nechce.

Do Francie na dovolenou vzal novou přítelkyni Gabrielu Kalábkovou. Podle novinářů z Blesku tráví luxusní dovolenou ve čtyřhvězdičkovém hotelu La Pinede Plage nedaleko Saint-Tropez. Tam stojí noc v hotelu od 19 do 24 tisíc korun.

Jednačtyřicetiletá Gabriela Kalábková není pro Paroubka žádným novým objevem. Znají se velmi dlouho. Už v roce 2006 pracovala na sekretariátu premiéra. Pak ji Paroubek dokázal protlačit na volitelná místa pražské kandidátky ČSSD.

Je vidět, že politika a dění v ČSSD mohou sbližovat. Kalábková je prý nyní velmi šťastná. Na Paroubka si údajně myslela již v minulosti. Velmi gratulujeme, že to nyní vyšlo. Novému páru přejeme, ať jim to vydrží co nejdéle.

Související články

Další články