Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Sázkové kanceláře mají jasno: Jedině Drahoš má šanci porazit Zemana!

Zdroj: archiv
+ Dalších 22 fotografií
V kurzech sázkových kanceláří vychází Jiří Drahoš (68) jako jediný kandidát na prezidenta, který by mohl na Pražském hradě nahradit současnou hlavu státu Miloše Zemana (73). Soudě dle kurzů mají ostatní uchazeči o prezidentské křeslo výrazně menší šance.

Zvládne Jiří Drahoš těžký úkol a nahradí na Pražském hradě Miloše Zemana Jakkoliv se současný prezident zdál být neporazitelným, v sázkových kancelářích jsou optimisté a vítězství bývalého předsedy Akademie věd vůbec nepokládají za nemožné.

Například sázková kancelář Maxi-Tip nabízí na vítězství Miloše Zemana kurz 1,75, na Drahoše 3,31. Pro srovnání, ve Fortuně a Tipsportu má Zeman 1,5 a Drahoš 3,3, respektive 3,2. V Sazce se dá na Zemanovu výhru vsadit s kurzem 1,25 a Drahoše 3,20. Za naprostého outsidera voleb lze z pohledu sázek označit Petra Hanniga, na jehož vítězství vypsal Maxi-Tip kurz 2 000, Fortuna s Tipsportem pak shodně 1 250.

Až hodně daleko za Zemanem a Drahošem je třetí nejsilnější kandidát Michal Horáček, který má u Maxi-Tipu kurz 13,50. Za ním je pak Mirek Topolánek s 20,50. A na prohru a odchod z Hradu Miloše Zemana si můžete vsadit s kurzem 2,30.

Zatímco někteří sází pouhé stokoruny, objevily se už i hodně vysoké sázky. Půl milionu vsadil jeden člověk na vítězství Drahoše, v případě úspěchu obdrží 1,4 milionu korun. Už loni v červenci pak dal sázkař 25 tisíc korun na Topolánkovu výhru v kurzu 225:1, přičemž expremiér ohlásil vstup do boje o Hrad až v listopadu.

Související články

Další články