Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Sázka na virtuální realitu! Pavel Bělobrádek pozval všechny Čechy na největší výstavu v dějinách

Pavel Bělobrádek ví, že národní identita je velmi důležitá.
Zdroj: Facebook.com - Mladé Česko
Místopředseda vlády Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) pozval českou veřejnost na unikátní výstavu Mladé Česko. Každý, kdo je hrdý na své kořeny, by měl navštívit výstavu, která mapuje minulost Československa. Pozor, výstava sází na virtuální realitu, takže budete na chvíli součástí dějin.

Lidovci se před volbami pochlapili a ukazují, že chápou moderní trendy. Pod záštitou premiéra se v roce 2018 bude konat jubilejní výstava Mladé Česko, která unikátním způsobem připomene historii Česka a Slovenska a zároveň přinese náhledy do budoucna. Na výstavu Mladé Česko širokou veřejnost pozval místopředseda vlády Pavel Bělobrádek.

Výstava bude zahájena 14. října 2018 a potrvá do 15. května 2019.

Výstava (bude na Výstavišti v pražských Holešovicích) bude mít 4 hlavní části: Česko má budoucnost, Česko má minulost, Česko má kulturu a identitu a Česko má obchod a průmysl.

Každý z nás se považuje za hrdého Čecha, když něco vyhraje Jágr a nebo Špotáková. Nyní je čas znovu si připomenout národní identitu. Bělobrádek chápe, že identita a hrdost a je základním stavebním kamenem každé svobodné společnosti.

Výstava bude multidimenzionální a jednotlivé sekce budou vytvořeny pomocí virtuální reality. Návštěvnici si nasadí 3D brýle a budou doslova procházet dějinami. Více o výstavě najdete ZDE.

Související články

Další články