Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Saxana slaví narozeniny: Na prahu sedmdesátky nosí paruku! Prozradila proč

+ Dalších 7 fotografií
Všechno nejlepší
Herečka a zpěvačka Petra Černocká (69) slaví narozeniny. Představitelka legendární čarodejnice Saxany má pořád v očích jiskru jako před 43 lety, kdy film Dívka na koštěti vznikl. Z rozverné dívky s kudrlinami se stala elegantní dáma. Proč ale nosí paruku?

Petra Černocká je především zpěvačka, ale několik let působila i v divadle. Vůbec největší zlom její kariéry přišel v 70. letech, kdy jí filmaři nabídli roli čarodějky Saxany.

Rošťandu létající na koštěti jí nikdo neodpáře ani po dlouhých 43 letech. Na filmové plátno se navíc v roce 2011 jako kouzelnice vrátila v komedii Saxana a Lexikon kouzel.

Devětašedesátiletá Černocká se těší pevnému zdraví a je ve skvělé formě. Stala se z ní elegantní dáma, ze které jde respekt. Zároveň na ní jde poznat, že s ní musí být ohromná legrace. Jinak to ani být nemůže, bez toho by nemohla tak dobře ztvárnit dívku na koštěti.

Fanoušky vyděsilo, když se dozvěděli, že Černocká nosí paruky. Zpěvačka ale ubezpečila, že není namístě v tom hledat něco vážného.

„Je to z důvodu úspory času, tak jsem se dohodla se svou kadeřnicí, která mi sama tuhle paruku vybrala. Když nemám čas si načesat hlavu, tak ji nasadím, můžu jít mezi lidi a jsem šik. Žádné smrtelné onkologické onemocnění nemám a jsem zcela zdráva,“ prozradila serveru Blesk.cz.

Jen málo dam je na prahu sedmdesátky stále tolik šarmantních. A už Černocké není pochyb, že jí to vydrží.

Mohlo by vás zajímat

Další články