Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Sauna byla pro Petru (†45) srdeční záležitost. Zpanikařily, řekla kamarádka tragicky zesnulé ženy

Zdroj: facebook
+ Další 3 fotografie
Před týdnem se stala na Jičínsku obrovská tragédie. Matka s dcerou ve věku 45 a 65 let zlomily kliku od sauny a nemohly se dostat ven. Snažily se rozbít okénko, ale bez úspěchu. Sauna se tak pro ně stala smrtelnou pastí, kde umíraly hodinu a půl. Podle odborníků velmi trpěly. Když je našla sousedka, které sauna patřila, už byly obě ženy mrtvé. Nyní promluvila kamarádka zemřelé ženy, která provozuje saunu v Kralupech nad Vltavou.

Ženy si odskočily jenom k sousedům do sauny. Měla to být příjemná sobota, jenže se jim zlomila klika od dveří a z horkého pekla se nemohly dostat ven. Začal boj o život. Ženy trpěly dlouhých 90 minut, než je našla majitelka. Jenže jim už bohužel nebylo pomoci, zemřely na selhání krevního oběhu Přesnou příčinu smrti určí až soudní pitva.

Podle jejich známé patřily obě ženy mezi vášnivé milovníky saunování. Obě ženy prý byly v dobré kondici a do sauny chodily pravidelně. "Sauna byla pro Petru srdeční záležitost. Chodila sem pravidelně," řekla Blesku kamarádka Petry Veronika, která provozuje saunu v Kralupech nad Vltavou

"Možná zpanikařily, je to strašné neštěstí. K těm známým se chodily saunovat pravidelně. Pochvalovala si to, vždycky to bylo úplně bez problémů," dodala pro Blesk. "Chtěla bych, aby si lidé Péťu pamatovali jako úžasnou malířku. Aby si na ni vzpomněli, když uvidí, co namalovala. Petra věřila na léčivé energie, které se snažila zachytit do svých obrazů," uzavřela.

Související články

Další články