Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Šaty, ve kterých Nela Slováková uchvátila na festivalu, může mít každá Češka: Jsou za pár tisíc!

Nela si umí vybrat model.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
V noci ze soboty na neděli se v Karlových Varech koná tradiční Moët párty. Na tu se obvykle scházejí i hvězdy, které s filmem nemají nic společného, nedejbože, aby stihly nějaký ten snímek během filmového festivalu shlédnout. Je to prestižní akce a Nela Slováková tam nemohla chybět.

Na takové párty se samozřejmě hodnotí i to, kdo měl co na sobě a jaké šaty dámy vynesly. Nele Slovákové se tento rok podařilo ohromit dokonale. Pochlubila se svými šaty na Instagramu a doteď jí přicházejí pochvalné komentáře a pozitivní odezva.

Krásné šaty ji těsně obepínají a Nela (27) vypadá jako sešněrovaná v korzetu. Model působí velmi žensky a opravdu sekne. Ostatní dívky a ženy se Nely samozřejmě vyptávají, odkud šaty má a za kolik se dají pořídit.

Extra.cz po této informaci zapátralo a pro všechny nákupu chtivé dámy máme dobrou zprávu! Nejedná se o drahý originál na míru, ale šaty, které se ještě dají pořídit.

„Ty šaty, které měla Nela Slováková, může mít každý. Nejsou ani moc drahé. Stojí 8 500 korun. Jak říkám, jsou zcela běžné a může je mít každá žena, která o ně projeví zájem,“ uvedla pro eXtra.cz manažerka Boudoir Prague Jitka Trachtová.

Stejnou značku oblékla Nela už minulý rok. Tenkrát stály šaty 5000 korun.

Mohlo by vás zajímat

Další články