Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Jako vejce vejci: Elizabeth Debicki v roli princezny Diany září v šatech pomsty

Téměř věrohodná kopie.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Natáčení

Natáčení seriálu Koruna (The Crown) o britské královské rodině je v plném proudu. Tentokrát se tvůrci zaměřili na slavnou scénu, kdy princezna Diana v roce 1994 oblékla vyzývavé černé šaty, když zjistila, že ji princ Charles podvádí. Herečka, která Dianu ztvárnila, vypadala na snímcích téměř totožně.

V červnu 1994 na sebe Diana oblékla šaty, které byly velmi kontroverzní. Nejenže by princezna podle pravidel královské rodiny neměla nosit černou, pokud neumře člen rodiny, ale navíc šaty měly spadlá ramena, výstřih a byly krátké.

Oděv byl pojmenován jako „šaty pomsty,” protože si je Diana vzala toho večera, kdy princ Charles (72) přiznal, že jí byl nevěrný s Camillou Parker Bowles (74), kterou si nakonec i vzal a jsou spolu dodnes.

Natáčení Koruny je v plném proudu

Paparazzi nyní pořídili snímky z natáčení seriálu Koruna. Na nich je herečka Elizabeth Debicki (31), která ztvárnila Dianu v jejích ikonických šatech pomsty. Podoba byla opravdu veliká a pro herečku byly pořízeny i identické šaty, jaké v devadesátých letech vytvořila řecká návrhářka Christina Stambolian.

Související články

Další články