Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Šaty nebo triko? Manželka Justina Biebera ukázala nohy v proklatě krátkém modelu

Zdroj: profimedia.cz/Instagram
+ Dalších 17 fotografií
krása
Manželka Justina Biebera Hailey (22) se ukázala při nákupech v Los Angeles v krátkých šatech, které zakrývaly opravdu jen to nejnutnější. V bílých kozačkách, ve kterých byla nepřehlédnutelná, vynikly její dlouhé štíhlé nohy. Modelka je v posledních měsících oporou pro depresemi trpícího Biebera. Ani v těžkých chvílích ji ale na kráse nic neubírá.

Manželka Justina Biebera (25) to nemá po zpěvákově boku příliš jednoduché. Ještě nedávno ji její odpůrci osočovali z toho, že manželovu bývalou partnerku Selenu Gomez (27) kopíruje a že bude vždy jenom TA DRUHÁ.

Těžkou situaci jí rozhodně neusnadnil ani Justin, který se poslední dobou topil v depresích a přemýšlel nad tím, že svůj život dobrovolně ukončí. To ostatně sám několikrát přiznal na svém Instagramu. „Nerozuměl jsem skutečnému světu, měl jsem jen miliony dolarů na kontě a mohl jsem si vzít úplně cokoliv. Ve dvaceti jsem všechno pohnojil a rázem jsem nebyl nejoblíbenější člověk světa, ale ten nevysmívanější a nejnenáviděnější,“ napsal před časem na sociální síť a zároveň přiznal, že byl v minulosti těžce závislý na drogách.

Z toho všeho se zpěvák nyní dostává a pomáhá mu nejen terapie u psychiatra, ale i podpora Hailey, která musela od začátku manželství snášet Justinovy výkyvy nálad a veřejná extempore. Od začátku vztahu byla Hailey ta, která držela Justina nad vodou, stejně tak jako jejich manželství. I přes svůj nízký věk ukázala, jak silná dokáže být a že láska k Bieberovi není falešná, jak si ostatní myslí.

Hailey je přes to všechno stále především krásná žena s luxusní postavičkou, jak před nedávnem ukázala při již zmíněných nákupech v L.A. Na manželku může být Bieber opravdu hrdý.

Související články

Další články