Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Šaty božské, ale účes ledabylý: Meghan se na počest Nelsona Mandely moc nepřipravila

Šaty božské, ale účes ledabylý: Meghan se na počest Nelsona Mandely moc nepřipravila
Zdroj: instagram
+ Dalších 112 fotografií
Krásná vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle (36) vždycky ví, jak na to. Tentokrát však trochu pokulhávala se svým vzhledem. Na počest 100. výročí od narození Nelsona Mandely, které uctila svou přítomností i se svým vévodou, se však moc dlouho nechystala.

Na počest 100. výročí od narození prezidenta Jihoafrické republiky Nelsona Mandely se sešlo několik známých jmen. Největší rozruch však opět udělala exotická vévodkyně ze Sussexu Meghan, která má také černošské geny. Na připravované výstavě se ukázala se svým manželem a vévodou Harrym

Krásná Meghan Markle vždycky ví, jak se obléknout, aby byla za dámu a byla oblečená podle pravidel královské rodiny. Tentokrát zvolila opět nádherný model, který naprosto svědčil nejen barvě její pleti, ale také její postavě.

Co však byla velká škoda, je to, že Meghan tak nějak zapomněla na svoje vlasy. Ledabyle zamotaný účes dozadu, kde trčely pramínky vlasů, nebyl zrovna moc reprezentativní. Ke krásným dvouřadým šatům a její pozici se už vůbec nehodil.

Myslíme, že to novodobá vévodkyně umí lépe, což je škoda. Snad to kráska příště napraví a ve svých královských povinnostech si najde čas i na kadeřníka. Nicméně jí to i přesto v pudrových šatičkách a lodičkách ve stejné barvě moc slušelo. Od krku dolů byla za dokonalou dámu.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy