Na počest 100. výročí od narození prezidenta Jihoafrické republiky Nelsona Mandely se sešlo několik známých jmen. Největší rozruch však opět udělala exotická vévodkyně ze Sussexu Meghan, která má také černošské geny. Na připravované výstavě se ukázala se svým manželem a vévodou Harrym.

Krásná Meghan Markle vždycky ví, jak se obléknout, aby byla za dámu a byla oblečená podle pravidel královské rodiny. Tentokrát zvolila opět nádherný model, který naprosto svědčil nejen barvě její pleti, ale také její postavě.

Co však byla velká škoda, je to, že Meghan tak nějak zapomněla na svoje vlasy. Ledabyle zamotaný účes dozadu, kde trčely pramínky vlasů, nebyl zrovna moc reprezentativní. Ke krásným dvouřadým šatům a její pozici se už vůbec nehodil.

Myslíme, že to novodobá vévodkyně umí lépe, což je škoda. Snad to kráska příště napraví a ve svých královských povinnostech si najde čas i na kadeřníka. Nicméně jí to i přesto v pudrových šatičkách a lodičkách ve stejné barvě moc slušelo. Od krku dolů byla za dokonalou dámu.