Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

SATIRA: 6 zavazadel, jež se Mynářovi můžou hodit, až bude prchat z Hradu

SATIRA: 6 zavazadel, které se Mynářovi můžou hodit, až bude prchat z Hradu
Zdroj: extra/ Jan Gregar
+ Další 2 fotografie
satira

Tak dlouho se vodí návštěvy za churavým prezidentem, až se nemocnice naštve. Tak dlouho se lže o zdravotním stavu hlavy státu, až se do věci vloží policie. Vůdce hradní smečky Vratislav Mynář, nikým nevolený vlekař z Osvětiman, má nejspíš na kahánku. Nejen na sociálních sítích se už množí hlasy, že by ho měli z Hradu vypráskat. Redakce eXtra.cz proto připravila přehled zavazadel, která by se mu při úprku ze sídla českých prezidentů mohla hodit!

Skandální chování hradní kamarily, vedené právě trestně stíhaným kancléřem Vratislavem Mynářem, dosáhlo vrcholu. Přestože Mynář od lékařů věděl, že prezident není schopný zastávat úřad, vodil za ním návštěvy, které se u Zemanova lůžka točily jako na orloji.

Do věci se dnes vložil i končící premiér Andrej Babiš: "Celá ta situace je neadekvátní a nepřijatelná aktivita kancléře Mynáře, proto by bylo nejlepší, kdyby okamžitě rezignoval. To, co předvedl, je absolutně nepřijatelné," uvedl v rozhovoru pro iDnes.cz.

Vše šetří i policie

Děním kolem prezidenta se už začala zabývat i policie. "S ohledem na nové informace zahájí Policie ČR prošetřování možného protiprávního jednání, ve kterém lze spatřovat znaky trestných činů proti republice," uvedla na Twitteru.

Vyšetřovatele bude údajně mimo jiné zajímat i to, zda někdo ze Zemanova okolí nezfalšoval jeho podpis pod dokumentem svolávajícím schůzi Sněmovny na 8. listopadu, nebo prezidentovo jmenování předsedy brněnského krajského soudu.

Zavazadla pro Mynáře

Buď jak buď, časy Mynáře na Hradě jsou zjevně sečteny, úprk bude nejspíše rychlý. Vybrali jsme pro něj různé typy zavazadel, jež by se mu při balení jeho pěti švestek mohly hodit.

V nabídce je třeba zelený nepromokavý lodní batoh, kdyby se rozhodl opustit zemi po Vltavě a doplavat až do Hamburku. Nebo ledvinka maskovaná jako chlupatý pivní pupek, kdyby neměl čas na balení a musel zmizet fakt rychle a nenápadně!

Související články

Další články