Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Šaškoval na parkovišti, teď se ukázal ZCELA NAHÝ: Zatlačte slzu, Calinovo mužné tělo už si hýčká jiná

Calin je idol mladých dívek!
Zdroj: Instagram, repro YouTube
+ Dalších 16 fotografií
Podobně jako Justin Bieber (23) začal tak, že si doma brnkal na kytaru. Hvězda nadějného zpěváka Calina Panfiliho (20) jde ale v posledních měsících strmě nahoru. Desetitisíce fanoušků nasbíral rozverným klipem s tanečkem, který se pro něj stal ikonickým. A teď své příznivce obdařil pohledem na své mužné tělo v rouše Adamově!

Mladý zpěvák Calin Panfili je odhodlaný pořádně rozvířit stojaté vody českého šoubyznysového rybníčku. Jen co si fešák s moldavskými kořeny získal pozornost českých teenagerů videoklipem k hitu Play Time, bez kterého se neobejde žádný večírek, už fanouškům servíruje další pecku.

A zatímco minule jen šaškoval na parkovišti, tentokrát zašel o dost dál. V novém klipu k písničce Přichází zima se totiž ukázal tak, jak ho bůh stvořil. A že se nemá za co stydět! Calin byl v minulosti profesionálním judistou a také boxoval a na jeho těle to je znát.

Ještě než začnete nad jeho nahými fotkami slintat, rychle si nechte zajít chuť. Calin je šťastně zadaný, už delší dobu randí s blonďatou kočičkou z Prahy. "Našel jsem v ní to, po čem jsem dlouho toužil. Konečně můžu říct, že jsem opravdu šťastný," prozradil eXtra.cz zaláskovaný zpěvák.

Není pochyb, že o tomhle týpkovi, po němž šílí davy děvčat, brzy ještě uslyšíme!

Související články

Další články