Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Sasha Mitchell slaví 53 let: Hubený ňouma Cody z Kroku za krokem se změnil v horu svalů

Sasha Mitchell slaví 53 let: Hubený ňouma Cody z Kroku za krokem se změnil v horu svalů
Zdroj: Warner Bros. Television / archiv Sashy Mitchella
+ Dalších 12 fotografií
galerie
Sasha Mitchell, kterého si televizní diváci v 90. letech zamilovali v seriálu Krok za krokem jako Codyho, slaví 53. narozeniny. Herec, který začínal jako model, díky sitcomu zažil éru své největší slávy, pak ale na čas zmizel a když se znovu objevil, z hubeného chlapce byl svalnatý muž. V posilovně na svém vzhledu nepřestává dřít jako kůň a taková facka od něj by asi pořádně bolela.

Sasha Mitchell se narodil 27. července 1967 v Los Angeles v Kalifornii. Ještě než se vrhl na hereckou dráhu, byl profesionálním modelem a smlouvu měl například i se známou značkou spodního prádla Calvin Klein První filmovou roli získal v roce 1986, kdy si zahrál ve filmu Pleasures.

V roce 1990 úspěšně prošel castingem na roli Codyho v seriálu Krok za krokem Ten se začal vysílat v roce 1991 a okamžitě se setkal s obrovským úspěchem. Mitchellovu postavu si pro nemotornost a humor diváci velmi oblíbili a modeling tak šel stranou.

Krok za krokem byl vysílán až do roku 1998, Sasha Mitchell však roli Codyho předčasně opustil. Měl totiž problémy s policií a dokonce strávil 300 dní ve vězení kvůli domácímu násilí, kterého se měl dopouštět na své tehdejší manželce Jeannette Robbins. S tou měl celkem 4 děti a roku 1997 se s ní rozvedl. Ačkoliv snil o návratu k velké slávě, jakou jako Cody získal, na výsluní se mu už nikdy vrátit nepodařilo.

Proměna Sashy Mitchella

Od dob své největší slávy Sasha Mitchell účinkoval v několika filmech a seriálech, valná většina z nich ale nebyla úspěšná ani v Americe, a proto se na české obrazovky nedostala. Diváci ho po roce 2000 mohli vidět pouze ve dvou filmech s českým dabingem, těmi jsou Velké dítě Dickie Roberts a Rodiče na tahu

Sasha věnuje už dlouhá léta většinu svého času posilování. Díky tomu se z hubeného kluka, jakého si z televize všichni pamatujeme, proměnil v chodící horu svalů. Určitou dobu sdílel své soukromí s fanoušky na sociálních sítích, na všechny účty ale následně přestal přidávat příspěvky, a proto se jen málo ví o tom, jak se mu vlastně dnes daří. Je ale jisté, že malé role ve filmech ho neuživí, americká média proto spekulují o tom, že se stal fitness trenérem. Na jeho neuvěřitelnou proměnu se podívejte v galerii.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy