Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Saša Rašilov se stal počtvrté tatínkem a zase je to holka: Dcera dostala krásné jméno

Saša Rašilov se stal počtvrté tatínkem a zase je to holka: Dcera dostala krásné jméno
Zdroj: Showpix.cz / archiv Saši Rašilova
+ Dalších 6 fotografií
dítě
Oblíbený herec Saša Rašilov (48) se stal počtvrté otcem. Jeho manželka Lída Rašilovová (35) přivedla v úterý večer na svět zdravou holčičku, která od nadšených rodičů dostala jméno Emílie. Radostnou zprávu oznámil sám Rašilov na sociální síti.

Saša Rašilov se na sociální síti pochlubil radostnou novinkou. Manželka Lída Rašilovová v úterý večer porodila zdravou holčičku a z herce se tak stal čtyřnásobný otec. Dívenka dostala jméno Emílie a doma už se na ni těší tříletá sestra Maruška.

Oblíbený herec se pochlubil několika snímky z porodnice. „Emílie Rašilovová, narodila se nám včera ve čtvrt na osm večer. Děkuju Bohu, všem v Podolské superporodnici a mojí Lidunce všechnu lásku všech známých i neznámých vesmírů,“ napsal Rašilov k fotografiím.

Na malou Emílii se těší kromě malé Marušky nepochybně i Sašovy dcery Josefína a Antonie, které má Rašilov z prvního manželství s Vandou Hybnerovou a které jsou dnes už dospělé.

Gratulace

Nadšeným rodičům pod příspěvkem na Instagramu začali okamžitě gratulovat nejen fanoušci, ale i herečtí kolegové. „Jééé, Sašíku! Gratuluji! Štěstí, zdraví přeji,“ napsala k rozkošným snímkům Sabina Remundová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy