Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Saša Rašilov se bude ŽENIT a čeká se snoubenkou miminko! Vanda Hybnerová situaci nezvládá!

Sašu Rašilova čeká krásná budoucnost a narození dcerky!
Zdroj: extra
+ Další 3 fotografie
Vanda Hybnerová to má po rozvodu se Sašou Rašilovem evidentně těžké. Jaká dramata právě tato herečka prožívá a co je jejich příčinou?

Ceny české filmové kritiky jsou už rozdané, a to by bylo, aby se na takovéto akci něco neodehrálo. Na akci mimo jiné dorazila i rozvedená herečka Vanda Hybnerová (48), která přišla v doprovodu svého partnera Jakuba Choura, který nahradil Sašu Rašilova (44), a také nesměly chybět její dcery Antónie a Josefína.

Starší Josefína (22) přítomné fotografy posílala svým zdvihnutým prostředníčkem a vulgarismy tam, kam slunce nesvítí, a mladší ségra Antónie z toho měla neskutečnou srandu. Ono by takové chování od tak mladých dívek možná v dnešní době ani nešokovalo, pokud by vedle nich nestála jejich vlastní matka! Ta celé záležitosti přihlížela a vůbec jí nevadilo nic z toho, co její dcery předváděly. Zdá se, že dívky v nepřítomnosti svého tatínka Saši tropí jednu hloupost za druhou.

Bohužel ideální vztahy v rodině Vandy Hybnerové nejsou. Doteď se herečka soudí o majetek (rodinný dům), ve kterém dřív se Sašou Rašilovem a dcerami společně žila. Dnes v něm žije už jen s dcerami a přítelem. Rašilov zkouší být co nejvíce vstřícný vůči své exmanželce, jenomže ta se prý moc chápavě nechová.

Možná je to způsobeno i tím, že vztah Saši Rašilova a půvabné herečky Lídy Němečkové jen kvete. Chystá se velká veselka a narození dalšího potomka. Pár čeká v průběhu července holčičku.

To vztah Vandy Hybnerové a jejího přítele Jakuba prý není zas až tak šťastný… Dostane Vanda rozum a přestane se svému bývalému manželovi mstít? Nebo raději zaměří svou pozornost na dcery a pokusí se jim vysvětlit pravidla slušného chování?!

Související články

Další články