Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Šarmu Ladislava Štaidla měla podlehnout i krásná Dara Rolins. Co na to ona?

Zdroj: showpix.cz, archiv Dary Rolins
vztahy
Skladatel a producent Ladislav Štaidl (†75) byl nejen hudebním géniem, ale i velkým milovníkem. Kromě mediálně známého vztahu s Ivetou Bartošovou (†48), se kterou má syna Artura (24), měl Štaidl po boku i další krásnou zpěvačku. Co ho na Daře Rolins (48) přitahovalo nejvíce?

Zesnulý skladatel Ladislav Štaidl byl první velkou láskou sexy zpěvačky Dary Rolins (48).

Velký milostný příběh jsem prožil s Darinkou Rolincovou v době, kdy jsem se přestal dělit o postel se svojí ženou.“ „Nejdřív mne to děvčátko uhranulo obrovskou dávkou muzikálnosti, později také nečekanou sexualitou,“ popsal v knize Víno z hroznů.

Zpěvačka je znechucena

Jejich vztah skončil právě kvůli velkému věkovému rozdílu a zpěvačka jejich vztah a jakékoliv sexuální hrátky popírá. Samotnou zpěvačku však jeho tvrzení znechutila. „Přemýšlím, co vede muže k seznamu svých úlovků i v případě, že jde o pravdu. Něco tak přízemního neudělá chlap-frajer. Je to akt hodný něčeho, co stojí na konci potravinového řetězce," řekla tenkrát serveru Aha! Dara Rolins.

Dara Rolins je nyní sama a užívá si každou volnou chvíli se svou dcerkou Laurou, kterou má s frontmanem kapely Wohnout Matějem Homolou.

Související články

Další články