Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Šarlatáni, kartářky a jasnovidci dostali pořádnou ťafku: V Praze na ně čeká sto tisíc, které nedostanou, protože jsou podvodníci!

Zdroj: profimedia.cz, Sisyfos

Čecháčkové jsou národem volů, kteří věří šarlatánům jako málokdo, a spolek skeptiků Sisyfos jim kdykoli rád obrazně stříkne sperma do obličeje, aby národu ukázal, že mezi zemí a nebem fakt není nic.

V rámci celoroční operace s názvem Paranormální výzva teď Sisyfos a donátor akce Václav Dejčmar připravili pěknou taškařici pro jasnovidce V obchodním centru na Smíchově bude od pátku čekat u recepce tři měsíce trezor, ve kterém jsou umístěny tři krabice. A v každé z nich je neznámý předmět.

Každému jasnovidci stačí přijít, určit, vyplnit formulář, a pokud za tři měsíce za asistence médií skutečně budou v trezoru o rozměrech 78 x 62 x 39 cm ty, které dotyčný určil, dostane na ruku sto tisíc korun!

Sisyfos je spolkem skeptiků, který si vytyčil za cíl bojovat proti bludům. Nejčastěji si bere na paškál astrology, jasnovidce, proutkaře a další šarlatány všeho druhu, kteří parazitují na lidské blbosti.

Češi jsou pro fungování podobného spolku doslova předurčeni. Třetina žen je schopná věřit tomu, že kartářky vidí do budoucnosti či že postavení planet v okamžiku vašeho narození může mít vliv na vaši budoucnost. Někteří jdou až tak daleko, že si myslí, že je normální číst horoskop nebo si myslet, že znamení zvěrokruhu skutečně odpovídá povaze jedince

Armáda pitomců, kteří jsou ochotni svěřit poslední energii a často i peníze do rukou šarlatána místo do řešení problému, je tak velká, že už je asi čas tento článek ukončit a další nepsat, protože ty samé oběti šarlatánů jsou často čtenáři bulváru.

P.S.: Autor textu je typická Ryba.

Související články

Další články