Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Šárka z Ulice ztrácí nervy a půvab: Proutník Martin Maléř vesele pečuje o bývalku Veroniku

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
ulice
Veronika Maléřová prodělala vážnou operaci a celá její rodina o ni měla velký strach. Chvíli to dokonce s Veronikou nevypadalo vůbec dobře. Ještě stále Veroničin manžel Martin Maléř si její vážný stav dává za vinu. Vykašlal se na celou svoji rodinu, utekl za milenkou Šárkou a toto je výsledek. Proto se nyní ze všech sil snaží nemocné Veronice pomáhat. To se ale nelíbí číšnici Šárce, která pomalu ztrácí nervy.

Všechno zlé je pro něco dobré

Veroniku konečně propustí z nemocnice domů do domácího ošetřování. Její stav ale není ideální. Veronika je odkázána na pomoc své rodiny. Problém je v tom, že doma zůstala úplně sama. Nejdříve odjela na cestu kolem světa Rozina, poté přišla rána v podobě provalení Martinovy nevěry.

Pomyslným hřebíčkem do rakve pro Veroniku bylo, když její milovaný syn Filip začal vyvádět, ve škole s ním byly jen problémy a doma se choval příšerně. Sotva Filip dovršil osmnáctý rok, odstěhoval se k babičce a dědovi.

Veronika dlouhou dobu čelila všem problémům a dokonce se zamilovala. Vztah ale po krátké době zkrachoval a to už bylo na Veroniku příliš. Zhroutila se a skončila v nemocnici, kde musela podstoupit operaci.

Vážná starost o milovanou matku rozpadlou rodinu sice semkla, ale objevily se nové problémy.

Šárka je na dně

Šárka dlouhou dobu chápala, že se její milovaný Martin musí postarat o Veroniku. Od začátku jí sice přišla Martinova péče přehnaná, ale Veronika je stále jeho žena a matka jeho dětí. Podle Šárky už teď ale vše překročilo své meze.

Martin si neustále vyčítá, že Veronika je v takovém stavu kvůli němu, a tak dělá vše proto, aby jí to vynahradil. Šárka se ale hroutí, protože má strach, že si Martin najde cestu zpět ke své ženě. Jak tohle dopadne?

Související články

Další články