Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Šárka z Ulice rozhodně není copatá fňukna: Tahle dokonalá ňadra dostanou Maléře

Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
glosa
Seriálem Ulice lomcuje další nevěra. To by v tomhle seriálu nebylo nic nového, ale tentokrát půjde o velkou věc. Většina lidí stojí na straně podváděné Veroniky, která chudinka o ničem zatím neví. Je ale jen otázkou času, kdy nevěra praskne. Vzhled a chování číšnice Šárky v lidech vzbuzují opovržení. Šárka má ale dvě tváře a moc dobře ví, jak na nebohého Maléře. Dostane ho nakonec?

Hanbářka Šárka je už kousek od svého cíle. Někdy před pár týdny zahořela láskou a chtíčem k Martinu Maléřovi Od té doby začala nenápadně spřádat plány. Šárka na první pohled vypadá jako nenápadná číšnice, která neumí do pěti napočítat.

Pravda je ale taková, že za blonďatými copy se skrývá nestoudná rajda, která vždycky dostane to, co chce. Svoji roli uťápnuté a opuštěné kočičky hraje naprosto dokonale. Martin Maléř je prozatím dobře načatý a Šárce vychází vše podle plánu.

Manželka Veronika Maléřová ani netuší, co se jí odehrává přímo před očima. Šárka má ale dokonalou výbavu. Roztomilý kukuč, skvostná ňadra a na nic se neptá. Přesně na tohle Maléře užene a ten jí jednoho dne podlehne a pak už nebude cesty zpět.

Související články

Další články