Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Šárka z Ulice jako hnědovlasá domina nebo mlsná blondýnka: Jak se vám líbí více?

+ Dalších 31 fotografií
ulice
Šárka z Ulice moc dobře ví, jak si chlapa omotat kolem prstu. Na Martina Maléře měla zálusk už jednou. Jenomže v té době byla bruneta a to se Maléřovi evidentně moc nezamlouvalo. Šárka se snažila, seč jen mohla, ale napoprvé neuspěla. Nyní je ale všechno jinak.

Číšnice Šárka je pořádná rošťanda. V dobách, kdy byla ještě bruneta, mlsně pokukovala po Martinu Maléřovi. Tehdy to ale nezašlo až tak daleko, protože Martin byl ještě zamilovaný do své ženy Veroniky a užívali si rodinnou idylku.

Nebo je to také možná tím, že se Šárka málo snažila a netlačila na pilu. Nicméně v současné době je ruka v rukávě. Maléř je jako statný nadsamec přesvědčen o tom, že opustí svoji rodinu s manželkou a vrhne se do náruče nenasytné Šárky.

Číšnice Šárka je totiž pořádně fikaná. Udělala všechno pro to, aby Maléře získala. Změnila své chování, začala hrát naivní, chvílemi nedostupnou puťku a dokonce si i přebarvila vlasy. Když to s hnědou nevyšlo, tak co blond?

A poštěstilo se jí. Šárka se nyní tetelí radostí, jak se jí povedlo odlákat tátu a manžela od rodiny a ona konečně nebude sama. A jak se líbila Šárka více vám? Blondýnka, nebo bruneta?

Mohlo by vás zajímat

Další články