Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Šárka Vaňková ze SuperStar už není malá holka: Změnila účes a promluvila o miminku

Šárka Vaňková ze SuperStar už není malá holka: Změnila účes a promluvila o miminku
Zdroj: archiv Šárky Vaňkové
+ Dalších 23 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Je to řadu let zpět, kdy v historicky první SuperStar Šárka Vaňková (32) svým hlasem okouzlovala nejen porotu, ale zejména diváky. Probojovala se až do finále, kde svedla těžký souboj s konečnou vítězkou Anetou Langerovou. Díky účasti v soutěži se jí pak ale změnil celý život. Dnes je z ní půvabná žena, která se ale už neživí zpěvem. Stala se z ní vizážistka a manažerka a nebrání se mateřství.

Před časem se Šárka odstěhovala do Bratislavy, kde se dala kariérně na dráhu vizážistky. Kariéře zpěvačky, která ji po jednu životní etapu živila, dala prozatím sbohem. Dnes žije opět v Česku a věnuje se práci s kosmetickými výrobky na postu manažerky.

Po soutěži SuperStar ležel Šárce svět u nohou Vyzkoušela si účinkování v několika muzikálech, měla za sebou stovky vystoupení po celé republice. A vše vypadalo hodně nadějně. Nakonec se rozhodla, že změní obor.

"Bylo to těžké rozhodnutí, ale nelituji ho. Dnes se věnuji tomu, co jsem chtěla dělat stejně jako zpívání. Na zpěv jsem nezanevřela, občas nějakou nabídku na vystoupení dostanu, ale vybrala jsem si jinou cestu," řekl eXtra půvabná Šárka

Šárka už je ve věku, že by si přála vlastního potomka. Pořád ale čeká na tu pravou chvíli.... "Určitě jednou ano. Ale na nic netlačím," upřesnila svůj postoj k založení rodiny.

Na to, jak se změnila od soutěže, se podívejte v galerii.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy