Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Počasí Jana Paurová Bohumín

Nejnovější kauzy

Šárka Vaňková vyřkla kritiku nad SuperStar: Teď vám řeknu, co mi tam chybí

Zdroj: TV Nova, Facebook.com
+ Dalších 9 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Velmi talentovaná zpěvačka Šárka Vaňková (32), která před lety skončila v historicky první řadě SuperStar na stříbrné příčce za Anetou Langerovou (33), má za sebou kariéru velmi žádané zpěvačky. A logicky k pěvecké soutěži má velmi blízko. Byla u jejího zrodu v Česku. Pro redakci eXtra.cz zhodnotila úvod letošního ročníku.

Před šestnácti lety talentová soutěž objevila Šárku Vaňkovou, která poté, co získala v SuperStar stříbrnou příčku, účinkovala v několika muzikálech, zpívala sólově, ale objevila se i v několika zábavných pořadech.

Před lety se z hudební branže stáhla. Letos se ale pozvolna ke zpěvu vrací. A protože letošní SuperStar 2020 sleduje, pro redakci eXtra.cz promluvila, co si o staronovém konceptu myslí. Novinkou totiž je, že v porotě usedlo pět osobností.

„Porota se mi líbí z pohledu, že tam je více lidí. Takže tam je komplexní hodnocení, nejen po hlasové stránce, ale i vzhledu a vystupování. Srovnávat to s naší SuperStar je ale velmi těžké,“ míní krásná Šárka, kterou si lidé zamilovali kvůli jejímu hlasovému rozsahu.

Dnes je jiná doba

„Srovnávat je to velmi těžké. Ta doba se posunula, a to nejen hudebně. Je vidět na soutěžících, že mají jiný vkus a jediné, co bych vytkla, že soutěžící jen pomálu zpívají české skladby. To mi přijde jako škoda. Ale jinak se na pořad ráda dívám a jsem zvědavá, kdo si odnese titul SuperStar pro rok 2020. A nesmím zapomenout, že všem držím palce, protože sama moc dobře vím, že to opravdu není jednoduché,“ dodala Šárka s tím, že svého favorita má.

Šárka se za uplynulých 16 let – od doby, kdy se první SuperStar objevila na televizních obrazovkách – hodně proměnila. Na to, jak zkrásněla, se podívejte do galerie.

Související články

Další články