Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Šárka Vaňková 17 let po SuperStar: Ze ztřeštěné puberťačky vyrostla v dámu a ukázala partnera sympaťáka

Zdroj: profimedia / se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
superstar

Šárka Vaňková (33) se proslavila v roce 2004 v pěvecké show SuperStar. Od té doby ale uběhlo spoustu času a sympatická zpěvačka dospěla. Nedávno se ukázala na premiéře muzikálu Robinson Crusoe, kam vyvedla svého partnera Richarda a působila šťastně a zamilovaně. 

Psal se rok 2004 a tehdy šestnáctiletá Šárka Vaňková zkusila štěstí v první řadě celosvětově úspěšné show SuperStar.

K překvapení všech se dostala až mezi TOP 10 nejlepších a nakonec se utkala o vítězství s kolegyní Anetou Langerovou.

Šárka sice skončila na druhém místě, ale SuperStar jí otevřela dveře do světa velkých zpěváků. Krátce po svém vítězství vydala dvě alba, zahrála si ve filmu pro mladé a dokonce moderovala svůj vlastní pořad.

Po nějaké době se rozhodla, že ze světa šoubyznysu odejde, odstěhovala se na Slovensko a stáhla se do ústraní. Nyní se ale vrátila zpátky do Česka a zpěvu se věnuje pouze jako koníčku.

"Svoji profesi jsem vyměnila za koníčka, a proto si dnes můžu s klidem vybrat, kde si zazpívám, co udělám a co řeknu. Nechci být na hudbě finančně závislá. Našla jsem se i v jiných odvětvích," řekla nedávno v rozhovoru pro eXtra.cz.

Šárka Vaňková: O mužích se moc bavit nechci

Během své největší slávy Šárka chvíli randila se zpěvákem Sámerem Issou, prožila lásku s Danielem Hůlkou nebo scenáristou a režisérem Filipem Renčem.

Vztahy Šárky Vaňkové byly prakticky pokaždé propírané v médiích a od určité doby si své soukromí víc chrání.

Na premiéře muzikálu Robinson Crusoe se ukázala po boku charismatického partnera Richarda, se kterým je už víc než rok.

"O mužích se moc bavit nechci. Jsem šťastná ve vztahu s Richardem, neskutečně talentovaným muzikantem a zpěvákem. Už jsem vyrostla z toho dělit se o své soukromí s celým světem. Prošla jsem si těžkým a bolavým obdobím, které zažije asi každá žena, a už jsem nevěřila, že budu schopna ještě někomu otevřít srdce," svěřila se půvabná zpěvačka.

"Jsem teď srovnaná a je to velkou měrou díky jemu a mé rodině. Potkali jsme se náhodou, spojila nás hudba a celý průběh vypadá jako z filmu. Všechno má svůj význam a nic se neděje jen tak," dodala.Související články

Další články