Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Šárka se POPRVÉ setká s Veronikou, které ukradla manžela: Maléřová ji šetřit nebude, VIDEO

+ Dalších 50 fotografií
Nakolik se rozpad manželství a vše, co ho doprovází, dotýká i dětí, byť už téměř dospělých? Filip se vymyká kontrole rodičů již delší dobu a dělá si, co chce. Teď to u něj nabere na obrátkách. Aby toho nebylo málo, tak Šárka se konečně tváří v tvář potká s Veronikou a ta jí rozhodně nic nedaruje.

Rozina náhodou svého bratra Filipa nachytá při něčem, co je už hodně přes čáru a co by mohlo ještě více zkomplikovat už tak dost složitou situaci u nich doma. Navíc se nezdá, že by to Filipovi dělalo těžkou hlavu.

Naopak ještě více přitvrdí podle pravidla: prošlo to jednou, projde to i podruhé. Co Filip zase vyvádí? Kdo a jak se ho pokusí srovnat do latě?

Zamilovanost, sobectví a riskování jdou občas ruku v ruce. Martin se Šárkou svým chováním riskují čím dál víc, že se jejich vztah stane věcí veřejnou. Zamilovaná Šárka, jež by chtěla Martina jen pro sebe, ke všemu začíná dost tlačit na pilu a nutit Martina, aby se konečně rozhodl mezi ní a rodinou.

Co všechno to vyvolá? Jak se Martin nakonec rozhodne? Co tak hrozného řekne Veronika Maléřová Šárce, se kterou se poprvé uvidí tváří v tvář? Její slova Šárku opravdu zaskočí, což jde koneckonců vidět na její tváři.

Související články

Další články