Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Šárka Pančochová si dovolila vzít za ženu svou přítelkyni: Někteří Češi to nedávají

Na svůj den D čekaly dva roky.
Zdroj: se svolením Š. Pančochové
+ Další 2 fotografie
sociální sítě

Snowboardistka Šárka Pančochová (30) si v USA vzala svou dlouholetou partnerku Kaileen (34). Tento šťastný okamžik však se sympatickým párem nesdílejí všichni čtenáři, kteří událost pod naším článkem na sociálních sítích okomentovali.Svatby gayů a leseb v České republice stále uzákoněny nejsou a toto téma, zdá se, umí pořád vyvolat emoce. Nejinak tomu bylo i v případě svatby snowboardistky Šárky Pančochové s její přítelkyní Kaileen, o které jsme psali zde.

"Jsou hezký pár. Ať jsou spolu holky šťastné," popřál novomanželkám štěstí profil Hana Radek Kalčíkovi. "Tak hlavně ať vám to holky klape spolu, " připojil se s gratulací Jirka Polist Poláček.

Ne všechny reakce však byly stejně nadšené: " Rodinka je tatinek a maminka !!!!! A jen z takové rodinky vznikne nový život!!! A spojení jiné je nemožné považovať za rodinu," napsala například Maria Leňková a pod jejím příspěvkem se spustila vášnivá debata, čítající na čtyřicet komentářů.

" ....je mi smutno z těch, co prostě nepřejí lidem lásku...už tak je jí na světě málo....kvůli těm programům, co se jim vtloukly do hlavy, že na světě je vše jen bílé a černé, nevidí ty další barvy....jediný...na čem záleží je...jaký je to člověk a jak se s ním a okolo něj cítí ostatní...." oponovala Marii Leňkové žena pod profilem "Kadeřnice Jana".

Kdo nosí koule a kouká na porno

Některé komentáře se pak nesly v odlehčenějším duchu: "Podle paží je znát, kdo z těch dvou nosí koule," napsal k novině Daniel Stašek. "Se tady tváříte jako největší puritáni a doma si je honíte nad pornem s lesbičkama...," nebála se jasného vyjádření uživatelka Petra Švejcarová, jejíž příspěvek vyvolal rovněž mnoho odpovědí.

Ať už budou reakce jakékoli, Šárce i Kaileen přejeme mnoho štěstí do manželství a plno spokojených společných chvil!

Související články

Další články