Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Šárka nahodila výraz postřelené laně a Maléř jí zobe z ruky: Tahle slova dostanou manželku do hrobu

+ Dalších 29 fotografií
Vztah mezi Martinem Maléřem a číšnicí Šárkou se začíná vyhrocovat. Nevěrník zjistil, že bez blonďatě Šárky ho život vůbec nebaví a chce být jenom s ní. Definitivně tak odepsal svoji nádhernou ženu Veroniku a dvě děti. Martin se svěří kamarádovi s trápením, které tíží jeho hlavu, ale dostane se mu dost drsné odpovědi. To mu je ale jedno. Přeruší dokonce naplánovanou cestu a vrátí se zpět do náruče nové lásky.

Veronika Maléřová nemá zatím absolutně žádné tušení, že se jí rozkládá rodina pod rukama. Uvědomuje si, že její manželství s Martinem momentálně prochází nějakou krizí, ale je přesvědčena o tom, že za to může jejich pracovní vytížení a vše se brzy zlepší.

Bohužel nezlepší. Martin Maléř je bláznivě zamilovaný do číšnice Šárky a nedokáže se už ani ovládat. Když je doma se svojí ženou Veronikou, tak s ním nejde vydržet. Je mrzutý, náladový a táhne ho to k Šárce.

Tentokrát to zašlo tak daleko, že se vykašlal na plánovanou cestu, otočil auto a jel za za Šárkou. „Celou dobu myslím jenom na tebe.“ S těmito slovy Martin zazvonil u Šárčiných dveří. Zamilovaná číšnice okamžitě nahodila výraz postřelené laně a Maléře měla opět v hrsti.

Martin se poté v hospodě svěřil Jardovi Hejlovi, že se zkrátka sebral a jel za ní. „Nech to trochu vychladnout, jo?“ reagoval pohoršeně Jarda, který moc dobře ví, jaké to je, podvádět vlastní ženu. Jak tohle skončí? Trefí Veroniku šlak, až zjistí, že její muž už není tak úplně její muž?

Související články

Další články