Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Šarapatka by vyměnil smrt Kubery za odchod Zemana? Alex Mynářová se naštvala

Zdroj: Facebook, repro Česká televize
+ Dalších 6 fotografií
odchod
Nečekaná smrt Jaroslava Kubery, kterého v 72 letech zabila náhlá příhoda, zasáhla mnohé. Jedním z těch, které smrt senátora mrzí nejvíce, je Zdeněk Šarapatka. Ten na svém Twitteru ale vyjádřil soustrast poněkud nešťastnou formou. Není divu, že Alex Mynářová (36) na jeho slova velmi ostře zareagovala.

Smrt je popleta. To jsou slova Zdeňka Šarapatky, člena rady České televize. Sama o sobě by tato věta byla neškodná, v souvislosti s fotografií Jaroslava Kubery a Miloše Zemana je tomu ale jinak. Alex Mynářová na jeho slova drsně zareagovala.

Podle Šarapatky dobří odcházejí, Mynářová na jeho příspěvek na Twitteru odpověděla zcela jasně. „Tohoto člověka, stále ješte člena Rady ČT placeného z peněz koncesionářů, zvolili v roce 2015 poslanci. Hlasovalo jich tehdy 147. Ze záznamů vyplývá, že 54 z nich pro Zdeňka Šarapatku nehlasovalo. Asi se už nikdy nedozvíme, jak kteří poslanci hlasovali, ale věřím, že stejnou chybu už Sněmovna nikdy nezopakuje,“ napsala Alex.

S Mynářovou souhlasí i poslankyně Barbora Kořanová, která se do Šarapatky obula neméně drsným způsobem. „Toto vyjádření je otřesné. To nemůže přicházet od lidí, kteří mají reprezentovat veřejnost v orgánech veřejnoprávních médií. Rozhodla jsem se, že navrhnu Poslanecké sněmovně odvolání Zdeňka Šarapatky z Rady České televize,“ napsala na svůj Facebook.

Související články

Další články