Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sarah Jessica Parker vyděsila na Zlatých glóbech přítomné hvězdy: Vypadala jako vrásčitá stařena nad hrobem

Strašně moc zestárla.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 19 fotografií
Sarah Jessica Parker (52) nesměla chybět na předávání cen Zlaté glóby 2018 a i když zvolila opravdu moc hezký model šatů, tak nešlo přehlédnout, že v obličeji hodně sešla a zestárla. Herečka se čím dál tím méně podobá své seriálové krásce Carrie Bradshaw. Čas zkrátka nezastaví ani ty největší hollywoodské hvězdy.

Herečka Sarah Jessica Parker je mezi lidmi známá především seriálem Sex ve městě, kde hrála Carrie Bradshaw. Sarah není typická kráska, za kterou by se otáčely tisíce mužů. Najdou se takoví, kteří se nelichotivě vyjadřují o jejím vzhledu a přirovnávají ji ke koni.

Druzí zase tvrdí, že má svůj osobitý styl a půvab, který je naprosto nepřehlédnutelný a jedinečný. Na letošní Zlaté glóby zvolila krásné černé šaty a opravdu jí to slušelo. Tedy až do té doby, než jste se na herečku podívali z dostatečné blízkosti.

Sarah Jessice Parker je dvaapadesát let, což není v dnešní době žádný věk. Přesto vypadá mnohem starší, než je. Výrazné vrásky pod očima a povadlá pleť, kterou nezakryje ani důkladná vrstva make-upu.

Kdysi půvabná kráska vypadá jako stařena a někteří fanoušci by jí klidně tipli o několik desítek let více. Sarah zkrátka nemá takové geny, jako třeba její herecká kolegyně Kim Catrall, která v jejím věku vypadala o dost mladší.

Související články

Další články