Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Sarah Jessica Parker ukázala pana Božského: Před 23 lety řekla "ano" pořádnému fešákovi

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
výročí
Oblíbená herečka Sarah Jessica Parker nedávno oslavila pětapadesáté narozeniny, ale stále vypadá senzačně. Zatímco postava Carrie Bradshaw, kterou herečka ztvárnila, se neustále potýkala s problémy s muži, tak v reálném životě je Sarah už 23 let šťastně vdaná za Matthewa Brodericka (58).

Sarah Jessica Parker je už třiadvacet let šťastně provdaná za svého hereckého kolegu Matthewa Brodericka Herečku nejvíce proslavila role Carrie Bradshaw, která neustále řešila nějaké problémy s muži.

V reálném životě je ale herečka spokojená a s manželem vychovává sedmnáctiletého syna a dvě desetileté dcery. Sarah Jessica Parker je často kritizována kvůli svému vzhledu, ale fanoušci ji brání, že je originální a jen tak si ji s někým nespletete.

I když se dá říct, že její role ztřeštěné novinářky v Sexu ve městě je zlomová, tak by se k ní už nikdy nevrátila. Podle svých slov pro magazín People si uvědomila, že bez Kim Cattrall jako Samanthy by film neměl smysl a navíc nemá se svojí postavou už moc společného.

Herečka si užívá rodinného života a neměnila by. "19. května 2020, 23 let. Ušli jsme dlouhou cestu, baby," pochlubila se Sarah na sociálních sítích fotkou s manželem z let dávno minulých.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články