Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Sarah Jessica Parker slaví 55. narozeniny: Do role Carrie v Sexu ve městě by se už nevrátila

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
výročí
Sarah Jessica Parker, kterou diváci znají především jako Carrie Bradshaw ze seriálu Sex ve městě, slaví 55. narozeniny. Psal se rok 1998 a Sarah Jessice bylo pouhých 33, když se do své nejznámější role poprvé vžila. Dnes, 16 let po závěrečné epizodě a 10 let po natočení posledního snímku, který na úspěšný seriál navazoval, tvrdí, že už by si Carrie zahrát nechtěla.

Sarah Jessica Parker před rokem 1998 patřila mezi hvězdy, kterým se příliš pozornosti nedostávalo. Když ale získala roli Carrie Bradshaw v seriálu Sex ve městě, stala se z ní velká celebrita, kterou si nikdo s jinou rolí nespojí.

Jakkoliv byl seriál Sex ve městě úspěšný, po šesti sériích musel skončit. Carrie našla lásku a případné pokračování by tak mělo úplně jinou pointu, než s jakou série začínala. Dva další snímky natěšeným fanouškům ukázaly svatbu s Božským a setkání s dávným přítelem.

Ačkoliv ve hře bylo i další filmové pokračování, nakonec se neuskutečnilo. Kim Cattrall, která hrála Samanthu, nechtěla se Sarah Jessicou Parker dále natáčet - ukázalo se, že je mezi nimi, především ze strany Kim, dlouholetá nenávist.

Změna názoru

Ačkoliv původně byla Sarah Jessica Parker všemi deseti pro to, aby byl snímek Sex ve městě 3 natočen, dnes už má jiný názor. Dle svých slov pro magazín People si uvědomila, že bez Kim jako Samanthy by film neměl smysl. Navíc už před delší dobou přiznala, že má se svou postavou jen pramálo společného a vlastně ji ani nemá úplně v lásce.

Pokračování by fanoušky zlomilo

Už v roce 2018, když bylo zcela jasné, že žádné pokračování nevznikne, unikl scénář, který byl ke třetímu filmu připraven. Fanoušci série se tehdy shodli, že je jedině dobře, že z plánů nakonec sešlo. Scenáristé se totiž rozhodli zabít postavu pana Božského. Podle magazínu Vogue, který se ke scénáři dostal, by zemřel ve sprše na infarkt.

Související články

Další články